BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 11108032
*
nr 1110 8032
Bordslampor
Ett par, 50/60-tal, Teak
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:31:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/5 21:35:09
1
900 kr
17/5 19:19:06
2
700 kr
17/5 19:19:06
1
800 kr (Budbetjänt)
22/5 16:13:41
3
1.000 kr
22/5 19:26:26
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor teak teakmöbler trä
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8032
Bordslampor
Ett par, 50/60-tal, Teak
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/5 21:35:09 | 1 | 900 kr |
17/5 19:19:06 | 2 | 700 kr |
17/5 19:19:06 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
22/5 16:13:41 | 3 | 1.000 kr |
22/5 19:26:26 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor teak teakmöbler trä
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26